Позитивка у Львові

Якщо б я виріс у такому місті, ходив би цими вулицями,
я би був іншою людиною.
/Юрій Кравченко, тренер з Позитивної психотерапії/

2006:  Львів’яни Павло Бачинський та Лариса Радченко відвідують табір особистісного розвитку та відпочинку «Псі-Зон», де знайомляться з основами Позитивної психотерапії.

2007:  Львів двічі відвідує засновник методу Позитивної психотерапії Носсрат Пезешкіан на запрошення української спільноти Бахаї (травень) та голови Української спілки психотерапевтів Олександра Фільца (вересень).

2007:  cекція Позитивної психотерапії в УСП (Українській спілці психотерапевтів) ініціює проведення у Львові проведення круглого столу «Психотерапія: пошук спільної парадигми» в рамках щорічної конференції УСП «Психотерапія: наука, мистецтво, ремесло».

2008-2009: Перша навчальна група базового курсу у Львові, сертифікати Вісбаденської академії Позитивної психотерапії отримують 18 базових консультантів з 5 міст України: Львів, Київ, Кіровоград, Черкаси, Нововолинськ.

2009: Спільно з молодіжним порталом КРОТУС відкрито інтернет-сторінку «Позитивна психотерапія у Львові».

27 квітня 2010:   У Німеччині помер засновник методу Носсрат Пезешкіан. Для світової спільноти Позитивної психотерапії це є величезною невідновною втратою. Водночас, згідно Позітум-піходу, це шанс згуртуватись, об'єднатись та продовжити розвивати метод та його прикладання у різних галузях людської діяльності. Українськими позитивщиками створено блог пам'яті вчителя: http://positivka.blogspot.com/

2010-2011:  Навчання та сертифікація другої групи базових консультантів в методі Позитивної психотерапії Пезешкіана. Успішно завершили навчання 14 консультантів зі Львова, Тернополя, Києва, Одеси, Гамбурга.

впродовж 2011 року:  За ініціативи Львівського осередку Всеукраїнської асоціації  позитивної психотерапії  проведено 5 дискусій з циклу "Психотерапія і суспільство" (керівник проекту Ігор Прокоп’юк), триває навчання третьої групи базових консультантів в методі Позитивної психотерапії (учасники зі Львова, Луцька, Рівного, Вінниці ти Києва)

2011-2012:  Навчання та сертифікація третьої групи базових консультантів в методі Позитивної психотерапії Пезешкіана. Успішно завершили навчання 7 консультантів зі Львова, Вінниці, Києва.

з 2012 року:  За ініціативи Львівського осередку Позитивної психотерапії почав діяти проект "Міждісциплінарні інтервізійні зустрічі". Створено простір для розвитку учасників навчальних проектів та сертифікованих консультантів в різних методах психотерапії: позитивна, гештальт, транзакційний аналіз, символдрама, НЛП.

березень 2012:  Розпочала навчання четверта група консультантів в методі Позитивної психотерапії Пезешкіана. У групі навчаються представники Мукачево, Хмельньцького, Рівного, Чернівців та Львова.

квітень 2012: Відкрито сайт «Позитивна психотерапія у Львові» http://positum.lviv.ua/