Реєстр рекомендованих спеціалістів з Позитивної психотерапії Н.Пезешкіана, які навчались та працюють у Львові та Львівській області.

 

До реєстру увійшли психотерапевти та консультанти, які успішно завершили навчання в Українському інституті Позитивної крос-культуральної психотерапії та менеджменту та отримали відповідні сертифікати (WAPP/УАПП/УСП/УІПП).

Обов’язковою умовою членства в реєстрі є дотримання Етичного кодексу WAPP/УАПП/УСП, постійне підвищення кваліфікації та систематична практика під супервізією тренерів УІПП та супервізорів УСП.

 

Сертифіковані практикуючі консультанти, які навчаються на психотерапевтів
Бачинський Павло Індивідуальне консультування та лайф-коучінг (онлайн, наживо), оргконсультування, SoftSkills-тренінги. Член УСП/WAPP (093) 924-68-68
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Skype: positumBo
 
Горошкевич Надія практикуюча психологиня, практичний досвід роботи 7 років  067-3712556  
Дідик Антоніна      
Захарко Оксана    
Кирик Оксана невролог, лікар-психотерапевт, з 2018 року навчаюсь в методі ППТ  0677531778
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 
Ковальчук Олена Практичний психолог, ведуча психологічних тренінгів, консультант в методі Позитивна психотерапія. Індивідуальне консультування у складних життєвих ситуаціях.  0632234276  
Лукіна Олена «Виводить у світло» - відгук про мою роботу. Використовую системний інтегративний підхід, щоб допомогти у кризах, налагодити стосунки, знайти сенс.  +380675851857 (Telegram, Viber, WhatsApp)  
Синицька Анна  Психолог, консультант в методі ПП, кандидат в психотерапевти у методі символдрами. Коли змінюємося Ми, то люди навколо теж міняються.  0973342552  
Соловйова Каріна Психолог, Освіта: ЛНУ ім. Івана Франка Запити: депресія, страхи, самооцінка, тривога, панічні атаки. Партнерські стосунки, батьки і діти, втрати. Психосоматика. тел: +38 096 441 00 66,
Skype: +38 066 204 72 01 Viber: +38 063 197 23 37 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 
Юрчик Людмила член УСП, WAPP. Індивідуальне, сімейне консультування, коучінг (в т.ч. онлайн), тренінги. Підтримую у пошуках свого призначення та особистому зростанні, допомагаю у розвитку впевненості 067 752 40 36 (viber, telegram), емейл: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., скайп: liudmyla.yurchyk  
Сертифіковані практикуючі психотерапевти. Приватна практика
Білан Ольга    

 

 

Пекарюк Ростислава "В кожній людині сонце, тільки дозвольте йому світити" Моршин
0506900762
 
Лещук Тетяна      
Карпенко Євген член УСП, кандидат психологічних наук, доцент. Працюю на різні теми з дорослими: індивідуально та в парах; вживу та онлайн.
"Щоб стати тим, ким ти хочеш стати, спочатку стань тим, ким ти є"

Дрогобич

0979088756

 
       
       
Сертифіковані консультанти, які прикладають метод в різних сферах

Каліберда Єгор

 ІТ-консалтинг, коучинг Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Skype: yegor.kaliberda 
 
Бачинська Світлана  Фототерапевтка, фотографиня  (050) 6-777-501
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 
 
Буляк Оксана   Viber/WhatsApp/Telegram: 0679499593
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 
Васильченко Мар'яна Тел.050 374 44 54 (viber) Mariana Vasylchenko (facebook)  
Воробйова Ольга  Проводжу індивідуальні та сімейні консультації, коучинг, працюю з сексуальністю людини та пари. Сертифікована сімейна консультантка в методі ПП. +380671509561 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
Заяць Алла коучинг, HR, HoReCa, тренінги  
Медвідь Надія Індивідуальні консультації (канд. психол. наук), психологічна гра про стосунки «Лицем до Лиця», соц.-психол. та бізнес-тренінги (сертифікований фахівець) https://www.facebook.com/medvid.nadia/
https://sokrat.training/NadiaMedvid/
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Skype: nadia.medvid
 
Плужник Олена працюю з дітьми, підлітками та дорослими. "У вас є проблемна ситуація ? Разом ми подивимось на варіанти рішення, на що вони схожі та як пригодяться." Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
0984232166
Юник Ольга філолог, сертифікований учасник програми Мова тіла, консультант в методі ПП, мама та дружина, відкрита до безоціночного слухання та прийняття. 0503170270, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 
Шпак Іванна Сертифікована сімейна консультантка в методі Позитивної психотерапії  
Сандурська  Соломія лікар-ендокринолог    
Бура Соломія лікар    
Дзюба Ольга психолог Самбір  
Замостна Анна тренерка    
Косторна Тетяна PR, маркетинг, комунікації    
Костюк Наталія тренерка, психолог    
Лабаз Ірина робота з дітьми    
Мазур Галина робота з дітьми  
Мищишин Марія канд.псих.наук, викладач    
Михальчук Анна робота з дітьми  
Одинцова Галина кандидатка псих.наук, викладач    
Сенейко Марія психолог Самбір  
Фіть Ольга психолог Рава-Руська